TÜRKÇE 🇹🇷

Merhaba!
Bu yıl, 20-22 Nisan 2020 tarihleri arasında 3.sünü düzenleyeceğimiz “Kültürel Bilişim, İletişim ve Medya Çalışmaları” konferansımıza hoş geldiniz. Konferansın temel amacı, iletişim ve kültürel bilişim alanının farklı disiplinlerinde çalışmakta olan akademisyenleri bir araya getirerek bilgi ve deneyim paylaşımı sağlamaktır. Konferans, Dünya’nın farklı ülkelerinden akademisyenleri bir araya getirmeyi amaçlarken, siz değerli araştırmacılara da iletişim ve kültürel bilişim alanlarından çalışmalarınızı değerli akademisyenlere sunma fırsatı sağlamaktadır. Konferansın resmi dilleri Türkçe ve İngilizcedir. Konferans, Yunanistan’ın University of the Aegean ile Aydın Adnan Menderes Üniversitesi tarafından ortaklaşa düzenlenmektedir.

Konferansımıza, Kültürel İletişim, İletişim, Medya Çalışmaları, Radyo, Televizyon, Sinema, Reklamcılık, Halkla İlişkiler, Ekonomi, Yöneticilik, Siyasal İletişim, İnsan Kaynakları, Sosyal Medya, Fotoğrafçılık, Yeni Medya, Eğitimde İletişim, Sağlık İletişimi, İletişim Sosyolojisi, İletişimde Uzaktan Eğitim, Görsel İletişim-Tasarım, Gazetecilik, İletişimde Etik, Grafik Tasarım, İletişim Tasarımı ve iletişim-medya çalışmalarına yönelik diğer alanlardan çalışmalarınızla katılabilirsiniz.

Konferansa katılım bedeli 275 TL olup, bu bedele; konferansa katılım belgesi, isimlik, birinci gün tüm oturumlara katılım imkanı, kahve araları ve konferansın açılış günü her şey dahil bir kişilik öğle yemeği dahildir. Konferansa gönderilen bildiri, birden fazla yazarla yazılmışsa her bir yazarın konferans katılım bedelini yatırması gerekmektedir.

Konferans bedeli üniversitede lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi gören öğrenciler için 120TL’dir. Lütfen, bildirinizi gönderdiğiniz e-maile’e, öğrenci kimlik kart görselini de gönderiniz.
(Konferansa sadece dinleyici olarak katılmak isteyenler için fiyat: 120 TL’dir.)

Konferans ücretinin yatırılması gereken IBAN numarası:
BANKA: T.C ZİRAAT BANKASI
ŞUBE: AYDIN ŞUBESİ
ŞUBE KODU: 33
HESAP ADI: ADÜSEM
IBAN: TR 3100 0100 0033 3962 1422 5008
HESAP NUMARASI: 33-39621422-5008

Lütfen, konferans bedelini havale ederken, açıklama kısmına “TC KİMLİK NO’nuzu” yazınız. (Fatura kesilebilmesi için)

Konferans, Aydın ilinin Didim ilçesinde bulunan “Aquasis Deluxe Resort & SPA (*****)” otelinde gerçekleştirilecektir. Konferansa katılacak katılımcılara özel fiyat sunulmuştur.
Ultra herşey dahil iki kişilik odada kişi başı fiyat: 280TL’dir. (Tek kişi konaklama 400TL’dir).

(Kongre otelinde konaklama ücreti, otel ile iletişime geçilerek otel hesabına havale edilmesi gerekmektedir. Lütfen kongre hesabına OTEL KONAKLAMA BEDELİNİ havale etmeyiniz.)

Aquasis Deluxe Resort &SPA İletişim bilgileri:
Internet sayfası: http://www.aquasis.com/
Telefon: +90 256 821 02 02
Adres: Çamlık, Üç Mevsim Cd. No:77, 09270 Didim/Aydın.

3. Uluslararası Kültürel Bilişim&İletişim ve Medya Çalışmaları konferansına özet göndermek isteyen katılımcılar için, paragrafın sonunda bir örnek belge bulunmaktadır. Özetlerinizi lütfen bu örnek belgeye göre hazırlayarak, 2020cicms@gmail.com adresine gönderiniz.

Önemli Tarihler:
1 Eylül 2019: Makale çağrısı
15 Mart 2020: Konferansa özet bildiri gönderimi için son gün. (Konferansa kabul/red edildiğinize dair belge, özet gönderimini takip eden 5 iş günü içerisinde sizlere gönderilecektir.)
3 Nisan 2020: Konferansa kayıt (ödeme) için son gün.
20-21-22 Nisan 2020: Konferans

Konferans özet e-kitabı, konferans gününde hazır olacaktır; Tam metinlerin yayınlanma süreci ise, konferans esnasında katılımcılara duyurulacaktır.

Konferans, konaklama, konferans oteline ulaşım ve kayıt ile ilgili tüm sorularınız için,
0542 3015854 no’lu telefondan Arş.Gör. Türker Söğütlüler ile görüşebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir